Cowprogramme: Kalveropfok begint al in de baarmoeder
Kalveropfok begint al in de baarmoeder
U weet natuurlijk dat de basis voor een goede kalveropfok al begint bij de dracht van het moederdier. Hier willen we in deze actie van de Cow Programma o.a. verder op ingaan.
Na de geboorte willen we ook geen problemen tegenkomen, zoals: luchtweginfecties, kalverdiarree (door Crypto) en groeiachterstand. Gelukkig kan dit grootdeels voorkomen worden door te letten op: goede voeding, hygiëne, huisvesting en management.
Daarbij zal het gebruik van een droogstandbolus - Topro Dry bolus of Farm Vitals Droogstand bolus - vaak een positief effect hebben op de koe én het kalf.
Lees nu onze nieuwe editie van de Cow Programme krant voor meer informatie en tips om te komen tot gezonde en goed groeiende kalveren met later een hoge levensproductie.
Geef je maat op in het opmerkingen veld en ontvang bij een besteding van €250,- excl. btw of meer een fleece vest of bij €450,- excl. btw. of meer een gratis softshell jas!